fbpx
e-mail: kontakt@venilia.pl | tel. 516 588 261
e-mail: kontakt@venilia.pl | tel. 516 588 261

O mnie

Cześć, skoro trafiłeś na tę stronę to najprawdopodobniej szukasz kogoś kto pomoże Ci w rozwijaniu Twojej marki w internecie. Marketing to maraton a ja bardzo chętnie pomogę Ci osiągnąć upragnione cele. Venilia to pozytywna fala marketingu dla Twojego biznesu.

A kim jestem ja? Nazywam się Dominika i od kilku lat jestem związana z szeroko pojętym marketingiem. Pierwsze kroki stawiałam w organizacji pozarządowej dla młodzieży, mając 17 lat i pozostałym tam na 3 kolejne.

Następnie ukończyłam specjalność Doradztwo wizerunkowe i Public Relations na kierunku Management Instytucji Publicznych i Public Relations na Uniwersytecie Szczecińskim.

W trakcie studiów rozwijałam swoje umiejętności poprzez praktyki,  staże a co najważniejsze własny upór i zamiłowanie do poszerzania wiedzy. 

Od ponad 3 lat mieszkam w Gdyni, gdzie ukończyłam drugie studia licencjackie na kierunku Zarządzanie — marketing i social media. Równolegle rozpoczęłam również studia magisterskie z Zarządzania — marketing i komunikacja społeczna. Oba kierunki na Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni.