fbpx

O Mnie

Cześć, skoro trafiłeś na tę stronę to najprawdopodobniej szukasz kogoś kto pomoże Ci
w rozwijaniu Twojej marki w internecie. Marketing to maraton a ja bardzo chętnie pomogę Ci osiągnąć upragnione cele. Venilia to pozytywna fala marketingu dla Twojego biznesu.

A kim jestem ja? Nazywam się Ika i od kilku lat jestem związana z szeroko pojętym marketingiem. Pierwsze kroki stawiałam w organizacji pozarządowej dla młodzieży gdy miałam 17 lat i pozostałam tam na 3 kolejne.

Następnie ukończyłam specjalność Doradztwo wizerunkowe i Public Relations na kierunku Management Instytucji Publicznych i Public Relations na Uniwersytecie Szczecińskim.
W trakcie studiów rozwijałam swoje umiejętności poprzez praktyki, płatne staże a co najważniejsze własny upór i zamiłowanie do poszerzania wiedzy. 
Po licencjacie w Szczecinie przyszedł czas na przeprowadzkę do Gdyni i rozpoczęcie kolejnych studiów licencjackich na kierunku Zarządzanie, specjalność Marketing i Social Media oraz Zarządzanie – Marketing i komunikacja społeczna na Wyższej Szkole Bankowej w Gdyni.

W trakcie studiów związałam się z marką Greenheart-Premiums z którą nadal współpracuję oraz w maju 2021 wprowadziłam na rynek trójmiejski nowy catering dietetyczny Paprykowe Trio. 

W międzyczasie zdobywałam również doświadczenie zawodowe pracując w agencji marketingowej Sense od Social.